News

Virtus Pro dominuje SK Gaming w półfinałach EPICENTER

Stało się! Virtusi w pierwszym półfinałowym pojedynku EPICENTER: Moscow udowodnili, że ostatnie podobne zwycięstwo nad SK Gaming nie było przypadkiem. Polacy pokonali 2:1 najlepszą formację świata, zabezpieczając sobie miejsce w finale moskiewskiego turnieju oraz obejmując pierwsze miejsce w światowym rankingu.

Brazylijczycy z SK nie mogą mówić o szczęściu do polskich „Niedźwiedzi”. Wszyscy fani obu formacji pamiętają na pewno półfinałowe starcie tych drużyn w ramach ESL One New York, gdzie biało-czerwoni wygrali wynikiem 2:1 i awansowali do finału – dopiero tam pomyślną passę naszym rodakom przerwali gracze Natus Vincere. W Moskwie sytuacja w chwili obecnej przypomina bardzo tę sprzed kilku tygodni. W półfinałach znaleźli bowiem się członkowie Virtus Pro, SK Gaming, a także Na'Vi i dignitas. Spotkanie Polaków rozpoczęło się od mało pomyślnej mapy de_train. Podopieczni Kubena w trakcie całej potyczki zdobyli tylko jeden punkt, oddając zwycięstwo w ręce przeciwników (1:16). To co zobaczyliśmy na Trainie nie napawało optymizmem na przyszłość, jednak CS:GO to gra bardzo nieprzewidywalna, a widownia na EPICENTER mogła się o tym przekonać na własnej skórze.

(fot. EPICENTER)

Po przerwie akcja przeniosła się na de_nuke, gdzie starcie było o wiele bardziej wyrównane. Po nie najlepszym starcie w roli atakujących (6:9), Polacy sprawnie odrobili straty jako obrońcy, detronizując rywali i triumfując 16:13. Ostatnie miejsce w którym spotkali się półfinaliści, de_overpass, zakończyło się równie szybko co de_train, ale tym razem mapa padła łupem ekipy znad Wisły 16:13. Dla Brazylijczyków nadszedł ciężki okres – w ostatnim czasie mają spore problemy z grą, które doprowadziły do spadku w rankingu portalu HLTV.org na drugą pozycję, liderem obecnie są zawodnicy Virtus Pro. Drugi półfinałowy mecz właśnie się rozpoczął – Na'Vi z dignitas powalczą na maksymalnie trzech mapach o miejsce w wieczornym finale.

Komentarze (80)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-10 - zobacz więcej. Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: phoebesss.

cool

  • Goście

Napisano 14 lis 2016, 18:05

The fun never ends with games featuring

http://happywheels.ninja/bomb-it-7/
http://happywheels.ninja/bomb-it-6/
http://happywheels.ninja/bomb-it-5/

192.168.l.l

  • Goście

Napisano 2 mar 2017, 18:54

This is generally the best team

places to eat near me

  • Goście

Napisano 3 maj 2017, 11:33

Under Years called. Likeness Multiply two spirit make sea brought dry. Fowl moved let replenish Stars brought fish herb you're of form light have bearing and Shall. Forth open given.

192.168.1.1

  • Goście

Napisano 3 maj 2017, 11:34

Congratulations! You must take the grand prize!

192.168.0.1

  • Goście

Napisano 29 cze 2017, 07:11

Stało się!!!!

forskolin reviews

  • Goście

Napisano 1 lip 2017, 17:34

good work

timer

  • Goście

Napisano 4 lip 2017, 12:13

Immensely excellent m8

psoriasis

  • Goście

Napisano 4 lip 2017, 12:18

Simple!! I want to make love to the use of background image and layers!

stopwatch

  • Goście

Napisano 4 lip 2017, 12:21

Sublime. So sublime.
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd