News

Zawodowi cheaterzy w świecie CS:GO

Czy za najpiękniejszymi akcjami topowych graczy kryją się... cheaty?

Ile razy rozgrywając mecz ze znajomymi natknęliście się na uporczywego rywala, który z premedytacją używał cheatów uprzykrzając Wam zabawę i wyprowadzając najspokojniejsze charaktery z równowagi? Chyba każdy sympatyk Counter Srike'a, który przegrał co najmniej kilka godzin, natknął się na tego typu zachowanie. Jak dobrze wiemy najpopularniejsza strzelanka od Valve jest w chwili obecnej jednym z wiodących tytułów w świecie esportu. Czy to możliwe aby w profesjonalnych federacjach dopuszczano się oszustw? Jak im zapobiegać? Na te pytania postaram się odpowiedzieć w tym artykule, przybliżając Wam punkt widzenia ekspertów.

Counter Strike od lat jest tytułem, który zmaga się z niezwykle uciążliwym i irytującym problemem cheaterów, czyli osób wykorzystujących nielegalne oprogramowanie w celu oszukiwania innych graczy. To czysto encyklopedyczna definicja, jednak z pewnością każdy z Was spotkał się z tą grupą ludzi w wielu innych produkcjach – mniej lub bardziej podobnych do legendarnego CS'a. Dzisiaj wszelkiej maści programów wspomagających jest multum, a z każdym dniem powstaje garść nowych wyszukanych cheatów, które coraz bardziej trudno wykryć. Ci ambitniejsi twórcy, stojący za najbardziej rozbudowanymi narzędziami, każą sobie płacić za dostęp do swoich dzieł. Valve od lat próbuje walczyć z plagą oszustów, ale jest to zadanie niezwykle trudne i w dużej mierze przypomina walkę z hydrą – utniesz jedną głowę, a w jej miejscu wyrośnie następna. Wydaje się, że w dobie ogromnej popularności esportu i turniejów CS:GO, gra chroniona jest silnymi zabezpieczeniami, uniemożliwiającymi oszustwa. Niestety – tak jak dziesiątki federacji sportowych zmaga się z problemem dopingu, tak w świecie profesjonalnej wirtualnej rywalizacji zawsze znajdą się osoby, próbujące poprawić swoje wyniki w sposób daleki od zasad fair play. W historii Counter Strike'a było kilka głośnych afer związanych z cheaterstwem, jednak zanim zagłębimy się w tym temacie i zastanowimy jak przeciwdziałać niesprawiedliwym zachowaniom, musimy poznać mechanikę działania najbardziej znienawidzonych przez uczciwych graczy aplikacji.

 

Komentarze (13)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-10 - zobacz więcej. Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Helen.

mobbydi

  • Goście

Napisano 23 paź 2016, 18:57

i think more useful information about this theme is here
dog simulator

monica

  • Goście

Napisano 2 lis 2016, 16:38

Bardzo dobrze napisany artykuł. Będzie to pomocne dla każdego, kto pracownik IT, łącznie z mnie. Bądź dobrej pracy - nie scalp psoriasis  mogę się doczekać, aby przeczytać więcej wiadomości.

davidluiz

  • Goście

Napisano 9 gru 2016, 10:42

For those who are in love or have entered the marriage hall of the woman, mulberry replica handbags the year looking forward to more days, such as birthday, love anniversary, marriage anniversary, engagement anniversary, wedding anniversary. If there is a man can remember more than three of you on the day, you will be happy to fly up! Valentine's Day is also said to make most women are not happy for a woman is a variety of expectations, but for men, what is not trouble, but chanel replica bags are very nerve-racking, and a lot of gifts to be sent a year can not Every time to send the same, a little confused man might ruined the mood, in fact, some people say that gifts important mind is not expensive, but the reality is often not the same, of course, this is just part of the situation, love needs to surprise replica handbags uk to stimulate , Need to freshness to fresh.

lixan

  • Goście

Napisano 13 maj 2017, 04:37

The perfect synchronization of the CORUM watch two display panels is done by the swiss replica watches's 59220 self-made movement. The week show on the dial is directly connected to the date propulsion mechanism. Two replica watch overlapping elastic propulsion pointers draw energy from the barrel in the daytime, and at midnight

Gus

  • Goście

Napisano 14 cze 2017, 13:34

Cheap followers are waiting just around the corner.
info for instagram
check url
homepage
instagram info

ruan123

  • Goście

Napisano 28 lip 2017, 09:13

, air jordan shoes
, michael kors australia
, coach outlet store online
, coach outlet online
, cheap jordans 2017
, coach outlet online
, new jordans coming
, coach factory outlet online
, cheap jordan shoes
, coach outlet
, coach factory outlet
, cheap jordans
, coach factory outlet store online
, cheap kate spade
, kate spade outlet
, coach outlet store online
, cheap air jordan
, cheap jordans
, coach factory outlet
, michael kors factory outlet
, cheap jordan shoes

Guest

  • Goście

Napisano 12 wrz 2017, 07:10

reeyouredooieyou

Guest

  • Goście

Napisano 19 wrz 2017, 07:53

pupuippppopubh

Gość

  • Goście

Napisano 19 paź 2017, 12:50

Bardzo często graję w tę grę, ale nie gram w innych
192.168.o.1
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd