News

Najważniejsze premiery października 2016

DLC dla Battlefronta, nowa Mafia i powrót do przeszłości Battlefielda - co jeszcze zobaczymy w tym miesiącu?

Końcówka tego roku dla fanów wirtualnej rozrywki będzie bardzo gorąca. Wydawcy i producenci gier intensywnie przygotowują się na nadejście października – miesiąca, w którym światło dzienne ujrzy kilka długo wyczekiwanych i bardzo interesujących tytułów. Fani Mafii po kilku latach przerwy otrzymają trzecią odsłonę gangsterskiej serii, Battlefield z modernistycznego pola bitwy cofnie się na fronty I Wojny Światowej, a Gears of War po raz pierwszy zadebiutuje na platformie PC.

Star Wars: Battlefront – Death Star

Jedną z pierwszych ciekawych premier października jest trzecie już DLC dla Star Wars Battlefront, wprowadzające do świata gry długo oczekiwaną tytułową Gwiazdę Śmierci. Wraz z nowym dodatek pojawią się cztery mapy, obejmujące lokacje wewnątrz stacji kosmicznej oraz sąsiadującą z nią przestrzeń kosmiczną i znajdujące się w jej zasięgu obiekty. Jedną z równie kluczowych nowości jest tryb Battle Station, który pozwoli wszystkim fanom filmowej serii wsiąść za stery X-winga i zniszczyć legendarną stację tak jak zrobił to Luke Skywalker.

Wraz z nowym rozszerzeniem doczekamy się także dwóch kolejnych bohaterów – wiernego towarzysza Hana Solo Chewbaccę oraz łowce nagród Bossaka. Każdy z nich naturalnie posiada unikatowe umiejętności – Wookie uzbrojony został w swoją charakterystyczną laserową kuszę. Jest najmniej mobilnym dotychczas bohaterem, lecz wadę tą rekompensuje duża ilość punktów życia i wysoka wytrzymałość na obrażenia. Włochaty stwór będzie mógł motywować innych graczy do walki, zapewniając im chwilowy buff w postaci podwyższonej ilości pancerza. Trandoshanin Bossak z kolei posługiwał się będzie strzelbą Relby-v10, a za każdy zdobyty frag wojownik zregeneruje swoje HP o kilka punktów. W ucieczce z trudnych sytuacji pomoże mu Toxic Escape – postać wyskoczy kilka metrów do góry i zrzuci pod siebie ładunek z trującą zawartością.

DLC zadebiutuje dokładnie 4 października na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wymagania sprzętowe są identyczne jak te znane z podstawowej wersji Battlefronta, jednak jeśli umknęła Wam gdzieś ta informacja, to śpieszymy z przypomnieniem – oto sprzęt potrzebny do odpalenia kosmicznej strzelanki od Electronic Arts:

Minimalne wymagania:

 • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy 64-bit
 • Procesor: Intel Core i3 6300T 3.3 GHz
 • Pamięć RAM: 8 GB Ram
 • Karta graficzna: 2GB GeForce 660 GTX lub Radeon HD 7850

Zalecana konfiguracja sprzętowa:

 • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy 64-bit
 • Procesor: Intel Core i5 6600 3.9 GHz
 • Pamięć RAM: 16 GB Ram
 • Karta graficzna: 4GB GeForce GTX 970 lub Radeon R9 290

Mafia III

Zaledwie kilka dni po premierze battlefrontowej Gwiazdy Śmierci w nasze ręce trafi Mafia III, czyli długo wyczekiwana produkcja osadzona w klimatycznym, gangsterskim świecie. Każda odsłona serii przenosi nas do coraz to nowszych czasów – jedynka, zatytułowana The City of Lost Heaven, toczyła się w latach 30, dwójka przeniosła nas do Ameryki próbującej odnaleźć się w nowej rzeczywistości tuż po II Wojnie Światowej, a najświeższa część rozegra się w równie mrocznych dla Stanów Zjednoczonych czasach - mowa tutaj o przepełnionych rasizmem latach 60. Na nową Mafię fani musieli czekać aż sześć lat, ale wszystko wskazuje na to, że wydawca z 2K Games przy współpracy ze studiem Hangar 13 przyszykował nam godną kontynuację.

Trójka będzie pod pewnymi względami rewolucyjna. Po raz pierwszy mamy bowiem do czynienia z bohaterem o czarnym kolorze skóry, który daleki jest stereotypowego wizerunku eleganckiego mafiozy o włoskich korzeniach. Wręcz przeciwnie – Lincoln Clay to niedbający o nic weteran wojny w Wietnamie, który toruje sobie drogę do zemsty w niezwykle brutalny i huczny sposób. Głównym zadaniem fabuły będzie wyrwanie Nowego Bordeaux z rąk włoskiej rodziny Marcano i rozliczenie jej głowy z grzechów przeszłości. W zadaniu tym pomoże nam trójka wspólników – przywódczyni haitańskiej szajki Cassandra, Irlandczyk Thomas Burke oraz znany wszystkim sympatykom serii Vito Scaletta, zesłany przez Komisję do najgorszej z możliwych dla mafiozy dziur w Stanach Zjednoczonych. Od nas zależy czy zbudujemy z naszymi towarzyszami przyjazne stosunki oddając im część wpływów w mieście czy też popadniemy w krwawy konflikt, pozbawiając ich życia.

Do Nowego Bordeaux przeniesiemy się 7 października. Mafia III dostępna będzie w wersji na komputery PC oraz konsole bieżącej generacji. Do naszej dyspozycji oddany zostanie otwarty świat obejmujący miasto składające się z 10 różnorodnych dzielnic oraz najbliższe bagienne tereny podmiejskie. Naszym środkiem lokomocji prócz samochodów zostaną także motorówki, co jest nowością w tej produkcji. Twórcy zapewniają, że wynieśli lekcje z poprzedniej części i znacząco usprawnili system jazdy – ma on być realistyczny, a zarazem bardzo intuicyjny oraz prosty do opanowania. Oto oficjalne wymagania sprzętowe:

Minimalne wymagania:

 • System operacyjny: Windows 7 64-bit lub nowszy
 • Procesor: Intel Core i5 2500K 3.3 GHz lub AMD FX 8120 3.1 GHz
 • Pamięć RAM: 6 GB Ram
 • Karta graficzna: 2GB GeForce 660 GTX lub Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 50 GB

Zalecana konfiguracja sprzętowa:

 • System operacyjny: Windows 7 64-bit lub nowszy
 • Procesor: Intel Core i7 3770 3.4 GHz lub AMD FX 8350 4.0 GHz
 • Pamięć RAM: 8 GB Ram
 • Karta graficzna: 4GB GeForce GTX 1060 lub Radeon R9 290X
 • Miejsce na dysku: 50GB

Strona: 1 2 3 Następna

Komentarze (20)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-10 - zobacz więcej. Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Meeniwo9471.

davidluiz

 • Goście

Napisano 8 gru 2016, 09:40

Want to have a multi-functional and unique products of their own? cheap oakley will be able to meet all the requirements, and beyond the initial imagination and creativity, Oakley will function and fashion together. Oakley glasses products on the concept of subversion, it is the glasses of comfort, practicality, artistic integration. Whether cheap oakley sunglasses are product design or selection of materials, have been a series of advanced scientific experiments and testing to ensure that its comfort and high quality, and features a high degree of integration and fashion. The emergence of each technology, will bring the fashion trend of change, to subvert the traditional thinking of the new revolution.

Guest

 • Goście

Napisano 31 gru 2016, 16:28

I was taking a gander at some of your posts on this site and I consider this site is truly informational!  psoriasis

Guest

 • Goście

Napisano 31 gru 2016, 16:28

scalp psoriasis
Great site, Distinguished criticism that I can handle. Im pushing ahead and may apply to my present place of employment as a pet sitter, which is exceptionally charming, yet I have to extra grow. Respects.

Guest

 • Goście

Napisano 31 gru 2016, 16:29

plaque psoriasis
My friend recommended this blog and he was totally right keep up the good work

Guest

 • Goście

Napisano 31 gru 2016, 16:30

Nice! thank you so much! Thank you for sharing. Your blog posts are more interesting and impressive.eyebrow threading

Guest

 • Goście

Napisano 23 sty 2017, 14:18

I liked this a lot, thank you. Btw, make sure to visit my website if you're into eyebrow threading by any chance. :)

http://essay-writing.company/

 • Goście

Napisano 24 sty 2017, 15:52

I like this game. It is one of the most fascinating and unusual games. I hope that you'll some overviews from its users.

http://essay-writing.company/

 • Goście

Napisano 24 sty 2017, 15:53

I like this game. It is one of the most fascinating and http://essay-writing.company/ unusual games. I hope that you'll some overviews from its users.

Guest

 • Goście

Napisano 16 lut 2017, 10:47

Yes, one of the most famous games. I think that http://proof-reading.services/
I would like to get more information about the close projects.
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd